ارژنگ امیرفضلی : امروز از بیمارستان مرخص می شوم/ترشح صفرا باعث پارگی پانکراسم شده بود

صبح کاسپین : بازیگر فیلم اخراجی ها گفت: خدا را شکر بعد از عمل جراحی و با هفت روز بستری شدن مشکل بر طرف شده و طبق تشخیص پزشکان امروز مرخص خواهم شد.
ارژنگ امیرفضلی درخصوص شروع بیماری خود گفت: چند روز پیش از سر کار به خانه رفتم و در خواب از شدت درد شدید در ناحیه شکم از خواب بیدار شدم.

وی ادامه داد: بعد از اینکه درد شروع شد به درمانگاه رفته و مسکن تزریق کردم اما شدت درد آنقدر زیاد بود که متوجه شدم این درد فراتر از درمانگاه است و باید به بیمارستان بروم. به سرعت به بیمارستان لبافی نژاد رفتم و آنجا مرا با آمبولانس به بیمارستان شهدای تجریش منتقل کردند.

بازیگر فیلم اخراجی ها درباره تشخیص پزشکان از بیماری خود تصریح کرد: در اولین معاینه توسط پزشکان بیمارستان، مشخص شد که باید به سرعت برای عمل جراحی آماده شوم. متاسفانه صفرای من طی هفته های گذشته ترشح کرده و این ترشح به پانکراس زده بود. این مدت زمان باعث التهاب، تورم و پارگی پانکراس شده و درد شکم هم از همین موضوع سرچشمه می گرفت.

امیرفضلی با اشاره به شرایط مطلوب جسمی خود در حال حاضر خاطرنشان کرد: خدا را شکر بعد از عمل جراحی و با هفت روز بستری شدن مشکل بر طرف شده و طبق تشخیص پزشکان امروز مرخص خواهم شد. در حال حاضر از وضعیت جسمی خوبی برخوردار هستم و مشکل کاملاً رفع شده است./میزان

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − یازده =