نشت یابی بیش از ۷۵۰ کیلومتر از شبکه گاز در بهمن

صبح کاسپین : مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: در بهمن امسال ۷۷۶ کیلومتر از شبکه و ۲۲ هزار و ۵۰۰ انشعاب گاز در استان مورد نشت یابی قرار گرفته است.

جمشید ظهیری با اعلام این موضوع که در بهمن ماه امسال معادل ۳.۵ درصد از مجموع میزان شبکه و انشعابات استان مورد نشت یابی قرار گرفته است گفت: با توجه به بارش فراوان برف و باران در طی ماه گذشته و به تبع آن یخبندان و مسدود شدن معابر، اجرای این میزان نشت یابی بیانگر تلاش و همت همکاران واحد بازرسی فنی بوده است.

وی با اشاره به برخی صدمات وارده به خطوط گاز حین عملیات اجرایی در طی ماه های گذشته اظهار داشت: هماهنگی دستگاه های اجرایی با شرکت گاز می تواند تا حد زیادی امنیت خطوط گاز در سطح استان را افزایش دهد و از آسیب های احتمالی به شبکه تغذیه و توزیع گاز و وقوع اتفاقات ناگوار جلوگیری نماید.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: در صورت پایداری شرایط جوی ۷۵۶ کیلومتر از شبکه گاز در استان در اسفند ماه مورد نشت یابی قرار خواهد گرفت.

ظهیری در پایان با اشاره به گسترش شبکه گازرسانی در استان، بر اهمیت بالای موضوع بازرسی از شبکه تغذیه و توزیع گاز به منظور اجتناب از بروز هرگونه حادثه ناگوار و انتقال مطمئن گاز به مشترکین عزیز تاکید کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 12 =