مدیرکل کتابخانه های گیلان : تکمیل کتابخانه مرکزی رشت اولویت اول ما خواهد بود

به گزارش عصرکاسپین، مدیرکل کتابخانه های گیلان در سومین روز کاری خود از کتابخانه مرکزی رشت بازدید کرد:
نوری: تکمیل کتابخانه مرکزی رشت اولویت اول ما خواهد بود.
مدیرکل کتابخانه های گیلان در این بازدیدکه با همراهی معاون، کارشناسان اداره کل و مجریان این پروژه صورت پذیرفت از نزدیک در جریان پیشرفت پروژه کتابخانه مرکزی قرار گرفت.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان پیش از این بازدید و در نشستی که با حضور مجریان این پروژه برگزار شد با اشاره به اینکه تکمیل کتابخانه مرکزی رشت اولویت‌ اول ما خواهد بود خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود شدید فضای مطالعه در استان و خصوصا شهر رشت و نیاز مخاطبین و علاقمندان به حضور در کتابخانه های عمومی، تکمیل این مجموعه رشد چشمگیر سرانه فضای مطالعه را در پی خواهد داشت.
وی به مشکلات دولت در حوزه کمبود اعتبارات در حوزه عمرانی نیز اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه دولت در سال جاری با مشکل کمبود اعتبارات مواجه است اما با در نظر گرفتن وضعیت سرانه فضای مطالعه در استان نسبت به استانهای دیگر باید از همه ظرفیت‌ها برای اتمام این پروژه فرهنگی استفاده شود.
هادی نوری همچنین گفت: با آگاهی از وضعیت موجود پیگیر جذب اعتبار کافی برای این پروژه عظیم فرهنگی خواهیم بود و امیدواریم با هم افزایی سایر مسئولین استانی اقدامات مناسبی برای اتمام بزرگترین کتابخانه عمومی شمال کشور به انجام برسانیم.
گفتنی است عملیات احداث پروژه کتابخانه مرکزی شهر رشت از سال ۸۰ آغاز و همزمان با سفر رئیس جمهور به گیلان، این پروژه برای اتمام در دولت یازدهم در فهرست ۱۸ پروژه مهم استان قرار گرفته است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 7 =