مرد متعرض به زنان و دختران در فرودگاه امام دستگیر شد

0 159

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از دستگیری فردی که بعد از دوستی با زنان و دختران جوان به آنها تعرض می‌کرد خبر داد.
به گزارش عصرکاسپین ، سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اعلام خبر فوق اظهار داشت: دانشجوی دکترای یکی از کشورهای اروپایی با درست کردن صفحه‌ای در شبکه‌های اجتماعی اقدام به ارتباط و جلب اعتماد دختران و زنان جوان می‌کرد.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ تصریح کرد: این فرد بعد از دوستی به بهانه گشت و گذار، دختران و زنان جوان را به محل‌های خلوت و تفرجگاه‌ها دعوت می‌کرد و در فرصتی مناسب با تهدید و اجبار اقدام به تعرض به آنها کرده و از این اقدام نیز فیلم تهیه می‌کرد.

سرهنگ کاظمی ادامه داد: متهم به این اعمال وقیحانه خود اکتفا نکرده و با فیلم ضبط شده از قربانیان طلب پول می‌کرد و برخی شکات به ناچار برای حفظ آبرو تن به خواسته‌های پلید او می‌دادند.

وی با اعلام اینکه با رصد اطلاعاتی پلیس فتا تهران بزرگ این پرونده در دستور کار تیمی از افسران مجرب پلیس قرار گرفت، اظهار داشت: در یک عملیات غافلگیرانه و در حالی که متهم با خیالی راحت قصد فرار و خروج از کشور را داشت در فرودگاه بین‌المللی امام( ره) دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

این مقام ارشد پلیس پایتخت به شهروندان و کاربران فضای مجازی هشدار داد: در استفاده از فضای مجازی الزامات و حریم شخصی را مدنظر داشته و آنچه را که در فضای حقیقی در جهت صیانت از خود انجام می‌دهند در فضای مجازی نیز لحاظ کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − سه =