سکوت دولت در رابطه با ارز دیجیتال شکسته شود عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید دولت و مجلس باید سکوت خود را در زمینه ارزهای دیجیتال بشکنند.

0 102

عصرکاسپین ,عزت الله یوسفیان ملابا اشاره به اهمیت ارزهای دیجیتال در دنیای تجارت، اظهار داشت: علت سکوت دولت در برخی زمینه ها و از جمله ارزهای دیجیتال این است که دستگاه های اطلاعاتی دراین زمینه اطلاعات لازم را ارائه نمی کنند.
ارزهای دیجیتال می توانند سودآور و به همان نسبت زیان آور باشند
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، ادامه داد: اینکه تا کنون در زمینه ارزهای دیجیتال کاری صورت نمی گیرد به دلیل کمبود اطلاعات است، ارزهای دیجیتال می توانند سود آور و به همان نسبت زیان آور باشند؛ اما اطلاعات لازم را برای مدیریت آن در اختیار نداریم.
نماینده مردم آمل در مجلس دهم شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در حال حاضر شرایط عادی اقتصادی نداریم، بیان داشت: کشورهای دیگر که شرایط اقتصادی عادی دارند و درگیر شرایط سیاسی برون مرزی نیستند به راحتی از فضای دیجیتال استفاده کرده اند .
وی گفت: این کشورها از شرایط ارز دیجیتال راضی بودند و تا امروز ابراز نارضایتی از آنها اعلام نشده، به نظر می رسد این روش جواب داده است؛ اما ایران شرایط عادی اقتصادی ندارد.
مجلس، مرکز پژوهش ها و کمیسیون های مرتبط باید وارد موضوع ارزهای دیجیتال شوند
یوسفیان ملا در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با تاکید براینکه شرایطی دیگر بر ایران حاکم است، اظهار داشت: باید خیلی حساب شده در فضای دیجیتال حرکت کرد، دولت نباید در این زمینه سکوت کند، مجلس، مرکز پژوهش ها و کمیسیون های مرتبط باید وارد موضوع ارزهای دیجیتال بشوند.
این نماینده مجلس تاکید کرد: باید ارز دیجیتال در ایران هدایت شود و مردم را نسبت به شرایط و قوانین بین المللی و قوانین حاکم بر کشور آگاه کنند و مشخص شود که در شرایط تحریمی خرید و فروش ارز دیجیتال هزینه ای برای مردم دارد یا خیر.
شرایط ارز دیجیتال روشن نیست، باید دست به عصا حرکت کرد
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه هنوز شرایط ارز دیجیتال روشن نیست و باید دست به عصا حرکت کرد، عنوان کرد: مردم وارد بازار ارز دیجیتال شده اند؛ اما از آنجایی که این بازار قابل پیش بینی نیست دولت تواند برای آن تصمیم گیری کند./

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 12 =