مدیرعامل شرکت گاز گیلان خبر داد: راه اندازی سامانه قرائت اطلاعات مشترکین عمده گاز در گیلان

0 100

عصرکاسپین ,در سال حمایت از کالای ایرانی سامانه قرائت اطلاعات مشترکین عمده گاز با همکاری دوجانبه شرکت گاز استان گیلان و پارک علم و فناوری راه اندازی شد.
حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام این خبر اظهار داشت: در نتیجه همکاری فیمابین گاز استان گیلان و پارک علم و فناوری، دستگاه mini-RTU که قابلیت اتصال به تمامی انواع تصحیح کننده های حجم گاز را دارد، ساخته شده است.
وی توضیح داد: این دستگاه در قالب نرم افزاری کاملاً بومی و ایرانی از طریق باتری هایی با عمر طولانی (بیش از ۵ سال ) و با استفاده از سیمکارت های امن همراه اول APN و روی بستر GSM/GPRSاطلاعات ایستگاه های گاز مشترکین عمده و نیروگاه های شماره یک و دو سیکل ترکیبی رشت نظیر فشار، دما، مصرف، باتری و … را در دوره های زمانی منظم به سرور مرکزی منتقل نموده و در قالب فایل های گزارشی ارائه می نماید.
مهندس اکبر اظهار داشت: هم اکنون یکصد ایستگاه صنایع عمده و ۶ خط نیروگاه های سیکل ترکیبی یک و دو رشت به دستگاه MRTU مجهز گردیده اند و بصورت آزمایشی در حال صدور صورتحساب برای مشترکین عمده از طریق اطلاعات این سامانه می باشد.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان گفت: برنامه ریزی و پیمان سپاری برای نصب در یکصد ایستگاه صنایع عمده دیگر انجام شده و در حال ابلاغ شروع به کار می باشد و تا پایان سال ۹۷ کلیه ایستگاه های صنایع عمده استان (۶۰۰ ایستگاه و ۴ نیروگاه) به این سامانه متصل خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 5 =