کمبودی در زمینه تامین سوخت وجود ندارد

0 76

عصرکاسپین ، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان گفت: مردم درباره وضعیت سوخت نگران نباشند چرا که هیچ کمبودی در تامین سوخت استان وجود ندارد.
علی اصغر عباسی تصریح کرد: هیچ برنامه ای برای تغییر در وضعیت سوخت اعم از افزایش قیمت یا سهمیه بندی به این شرکت اعلام نشده و در استان نیز مشکلی در تامین سوخت وجود ندارد.
وی تاکید کرد: مردم روال عادی سوخت رسانی شان را ادامه دهند چراکه مراجعه غیرضروری به جایگاه های سوخت، علاوه بر کند تر کردن روند سوخت گیری، موجب فروش کاذب، ازدحام و بدنبال آن صف های طولانی و در نهایت نگرانی برای تمامی شهروندان می شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان خاطرنشان کرد: هیچ تغییری نسبت به گذشته نداشته ایم و فقط جو روانی موجب افزایش تقاضا و تشکیل صف های طولانی در جایگاه های سوخت شهر رشت شده که منشأ واقعی هم ندارد.
عباسی از شهروندان و گردشگران در گیلان خواست آرامش خود را حفظ کنند و اگر ضرورتی برای سوختگیری وجود ندارد، در زمانی دیگر، به جایگاه های عرضه مراجعه کنند.
وی اضافه کرد: ذخیره سوخت در استان گیلان همواره بیش از استاندارد بوده و جای نگرانی نیست.
در استان گیلان روزانه بین سه میلیون و ۵۰۰ هزار تا چهار میلیون لیتر بنزین مصرف می شود که در زمان اوج مصرف، به بیش از چهار میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر نیز افزایش می یابد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 7 =