انتقاد عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت از حقوق یک میلیون و دویست هزار تومانی کارگران پسماند خشک شهرداری رشت

انتقاد عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت
از حقوق یک میلیون و دویست هزار تومانی کارگران پسماند خشک شهرداری رشت

عصرکاسپین / عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت از پرداخت حقوق ناچیز یک میلیون و دویست هزار تومانی به کارگران پسماند خشک شهرداری رشت در شرایط سخت اقتصادی حاکم بر جامعه انتقاد کرد.
فاطمه شیرزاد با اشاره به اینکه بر اساس تاکیدات کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت شهرداری ملزم به بررسی قرار دادهای کارگران حجمی و شرکتی است اظهار کرد: متاسفانه در پیمان نامه ها اضافه کاری ها منعقد نشده است.
وی با تاکید بر اینکه به منظور جلوگیری از تضییع حقوق کارگران شرکتی شهرداری رشت باید اهرم اجرایی برای آنان ایجاد شود افزود: بر اساس افزایش حقوق های اِعمال شده در حال حاضر حقوق دریافتی کارگران شهرداری رشت باید سه میلیون تومان باشد اما متاسفانه دریافتی کارگران حجمی شهرداری رشت حدود یک میلیون و دویست و نهایتا یک میلیون و پانصد هزار تومان است.
شیرزاد با بیان اینکه کارگران پسماند خشک در حال حاضر یک میلیون و دویست هزار تومان حقوق دریافت می کنند گفت: این افراد بارها اعلام کرده اند که در صورت اعتراض اخراج می شوند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت با اشاره به اینکه قانون سختی کار برای کارگران شهرداری رشت محاسبه نمی شود افزود: پیمانکاران در این باره به صورت سلیقه ای عمل می کنند و انتظار می رود در انعقاد قرار دادهای جدید که طی ماه آینده منعقد می شود به این مباحث توجه شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − چهارده =