تیراندازی در میدان آرژانتین

تیراندازی در میدان آرژانتین

عصرکاسپین / در ساعات گذشته یک مورد تیراندازی در میدان آرژانتین رخ داد که طی آن یک نفر کشته شده و در حال حاضر تحقیقات تکمیلی از سوی پلیس آغاز شده است.

حوالی ساعت ۱۵:۲۰ امروز تیراندازی از سوی راکب یک دستگاه موتورسیکلت به سمت راکب و ترک‌نشین یک دستگاه موتورسیکلت دیگر در محدوده میدان آرژانتین به کلانتری ۱۰۵ سنایی اعلام شد که در پی این اتفاق، بلافاصله واحد گشت کلانتری در محل حضور پیدا کرد.

در بررسی و تحقیقات میدانی صورت گرفته از سوی پلیس مشخص شد که راکب یک دستگاه موتورسیکلت حوالی میدان آرژانتین با اسلحه کمری به سمت راکب و سرنشین موتورسیکلت دیگر دو تیر شلیک کرده و از محل متواری شده است. به دنبال این اتفاق، راکب موتورسیکلت دوم که ترک‌نشین آن مجروح شده نیز از محل متواری می‌شود.

در بررسی‌های انجام شده از سوی پلیس مشخص شد یکی از تیرهای شلیک شده به کشاله ران ترک‌نشین موتورسیکلت اصابت کرده است. با حضور گشت کلانتری، سریعاً با اورژانس هماهنگی لازم انجام شد و فرد مجروح به سرعت به بیمارستان انتقال داده شد.

بر اساس اعلام پلیس فرد مجروح هیچ مدرک شناسایی به همراه نداشته و به دلیل شدت جراحت وارده، جان خود را از دست داده است. در حال حاضر تحقیقات تکمیلی برای شناسایی هویت قاتل و مقتول و دیگر زوایای این ماجرا ادامه دارد که اخبار تکمیلی درباره جزئیات این حادثه متعاقباً اعلام خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + هجده =