print
عصرکاسپین /عباس علیزاده مدیر کل اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گیلان در مراسم تجلیل از خبرنگاران که در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد ، گفت : خبرنگاران چشمان بیدار ملت هستند و همراهی اصحاب رسانه به عنوان انعکاس دهنده ی خدمات مدیران اجرایی به مردم محسوب می شوند .
وی افزود : از جمله وظایف خطیر خبرنگاران این است که با امید بخشی به جامعه ، مدیران اجرایی را در جهت خدمت رسانی بیشتر یاری کنند .
وی با بیان اینکه خبرنگاران می توانند در شرایط اقتصادی سخت حاکم بر کشور به جهت تحریم ها با قلم خود نقش آفرین باشند ، افزود : باید با همدلی و هم افزایی از گردنه های سخت عبور کنیم و خبرنگاران می توانند با تزریق امید به جامعه ،نقش بسیار مثبتی را ایفا کنند .
علیزاده خاطر نشان کرد : در فضای مجازی که امروزه گسترش بیشتری در کشور یافته است مردم به دنبال کسب اطلاعات در این فضا هستند و اصحاب رسانه نیز در فضای مجازی می توانند تاثیرات قابل ملاحظه ای در جهت امید بخشی به جامعه داشته باشند .
وی با اشاره به جنبه های مثبت فضای مجازی گفت : اگر چه برخی تخلفات از طریق فضای مجازی به سمع و نظر مردم می رسد اما این نگرانی نیز توسط موج رسانه ای برخی از رسانه ها گسترش می یابد که همه ی خدمتگزاران مردم و دستگاههای اجرایی متخلف هستند و خبرنگاران می توانند با دقت نظر و نگاه تیزبینانه خود از سیاه نمایی پرهیز کنند و با انعکاس صحیح مطالب به جامعه امید ببخشند .

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 16 =

بررسی

همزمان با روز جهانی داوطلب همایشی با عنوان تجلیل از داوطلبان منتخب هلال احمر برگزارشد

همزمان با روز جهانی داوطلب همایشی با عنوان تجلیل از داوطلبان منتخب هلال احمر برگزارشد عصرک…