با حضور سرپرست استانداری گیلان صورت گرفت؛ افتتاح سه پروژه تولیدی، کشاورزی و گردشگری با هزینه حدود ۱۰ میلیارد تومان در شهرستان ماسال

با حضور سرپرست استانداری گیلان صورت گرفت؛
افتتاح سه پروژه تولیدی، کشاورزی و گردشگری با هزینه حدود ۱۰ میلیارد تومان در شهرستان ماسال

عصرکاسپین / در دومین روز از هفته دولت با حضور سرپرست استانداری گیلان سه پروژه تولیدی، کشاورزی و گردشگری با هزینه حدود ۱۰ میلیارد تومان در شهرستان ماسال افتتاح شد.

عصر امروز همزمان با دومین روز از هفته دولت و با حضور سرپرست استانداری گیلان ۲ پروژه در روستای دوله ملال شامل کارخانه بسته‌بندی مرغ و گوشت و همچنین بهره‌برداری از خط انتقال آب کشاورزی به بهره برداری رسید.

برای افتتاح واحد بسته‌بندی مرغ و گوشت سه میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان توسط بخش خصوصی سرمایه‌گذاری شده که از این میزان ۸۵۰ میلیون تومان از محل تسهیلات بانکی تامین شده است.

این واحد تولیدی در فاز اول به بسته‌بندی مرغ و بوقلمون و در فاز دوم آن به بسته‌بندی گوشت و تهیه سالاد اولیه اختصاص یافته و ظرفیت اشتغال برای ۵۰ نفر ایجاد کرده است.

همچنین برای بهره‌برداری از خط انتقال آب کشاورزی در روستای دوله ملال ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده که ۳۰۰ میلیون تومان آن از محل اعتبارات حوادث تامین شده است .

۲۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی از این خط انتقال آب بهره‌مند می‌شوند.

در ادامه حضور دکتر ارسلان زارع در شهرستان ماسال یک هتل سه ستاره با سرمایه گذاری پنج میلیارد تومان در روستای گنذر این شهرستان افتتاح شد که از این میزان یک میلیارد تومان از محل تسهیلات بانکی تامین شده است.

با احداث این هتل سه ستاره ۶۰ تخته برای بیش از ۲۰ نفر شغل فراهم شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 18 =