تولید بستنی با شیر خشک فاسد!

تولید بستنی با شیر خشک فاسد!

تولید بستنی با شیر خشک فاسد!

عصرکاسپین / فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد از پلمب کارگاه تولید بستنی سنتی غیر بهداشتی و کشف مقادیر زیادی بستنی و شیر خشک فاسد و غیر بهداشتی به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی سلیمانی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه کارگاهی اقدام به تولید بستنی‌های سنتی غیر بهداشتی می‌کند بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: بعد از تایید صحت موضوع، ماموران به همراه کارشناسان شبکه بهداشت و درمان با هماهنگی مقام قضائی و رعایت موازین قانونی از کارگاه مذکور بازدید کردند که طبق نظر کارشناسان مبنی بر غیر بهداشتی بودن و نداشتن استانداردهای لازم، کارگاه مذکور پلمب شد.

این مقام انتظامی افزود: در این بازرسی، ماموران موفق به کشف ۳۰۰۰ کیلوگرم بستنی سنتی غیر بهداشتی، یک تن شیر خشک فاسد و ۱۰۰ کیلوگرم شکر بازرگانی دولتی که خارج از شبکه بود شدند.

این مقام انتظامی با بیان این که برابر نظر کارشناسان ارزش اموال مکشوفه، یک میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: در این رابطه چهار متهم دستگیر و به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. khanedar می گوید

    مدتهاست که خرید بستنی را از برنامه ام حذف کردم و به جاش یک بستنی ساز خانگی مونتیس خریدم که تقریبا وقتی نیم لیتر شیر و شکر توش میریزم، به اندازه یه بستنی خانواده بهم بستنی میده. هر میوه ای هم که در حال خراب شدن باشه، فوری خوردم میکنم و با شیر و شکر قاطی میکنم و میزنمش به برق و نیم ساعت بعد بستنی حاضر میشه. واقعا نمیشه به کارخانه های مواد غذایی اعتماد کرد. من تا جایی که بتونم همه چیز را خودم درست میکنم، حتی انواع سس و مربا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 3 =