فرماندار رشت ابراز امیدواری کرد؛ افتتاح راه آهن رشت انزلی تا سال ۱۴۰۰

فرماندار رشت با اشاره به نقش کلیدی پروژه راه آهن رشت به انزلی در توسعه اقتصادی استان گیلان، ابراز امیدواری کرد: این پروژه تا سال ۱۴۰۰به بهره برداری برسد.

عصرکاسپین/ میرشس مومنی زاده با بیان اینکه کشور در شرایط جنگ اقتصادی قرار دارد و رئیس جمهور آمریکا به قول خودش با وضع تحریم های فلج کننده به دنبال از هم پاشیدگی نظام اقتصادی و ایجاد بن بست در کشور بود، افزود: اما خوشبختانه نظام جمهوری اسلامی همچنان با قوت در مقابل همه این تحریم ها بدون اینکه مشکلات و کمبودهای محسوسی در کشور ایجاد شود، ایستادگی کرده است.

وی با اشاره به پرتاب ماهواره نور، گفت: پرتاب این ماهواره و قرار گرفتن آن در مدار زمین یک افتخار ملی در سطح جهان محسوب می شود و همه این دستاوردها در شرایط وجود تحریم های سخت علیه کشور به دست آمده است.

فرماندار رشت با تاکید بر لزوم پرهیز از ایجاد جو یاس و نامیدی در کشور، خاطر نشان کرد: خوشبختانه علی رغم همه تحریم های ظالمانه، روند توسعه در کشور متوقف نشده است و این روند با شتاب در حال طی شدن است.

دکتر مومنی زاده با اشاره به اقدامات خوب دولت تدبیر و امید در سطح استان گیلان، تصریح کرد: بهره برداری از بزرگراه و افتتاح خط راه آهن قزوین رشت از جمله اقدامات بسیار بزرگی بود که در همین شرایط تحریم و فشار سخت بین المللی در استان صورت پذیرفت که باید از دولت تدبیر و امید و به طور ویژه از آقای دکتر نوبخت بابت پیگیری هایی که در این زمینه داشته اند، تشکر نماییم.

وی با بیان اینکه اجرای پروژه راه آهن رشت- انزلی در ادامه خط راه آهن رشت- قزوین از جمله دیگر اقدامات توسعه ای است که با قوت درسطح استان در حال پیگیری است، اظهار داشت: با توجه به اهمیتی که این پروژه می تواند در توسعه اقتصادی استان داشته باشد، تمام تلاش ها و پیگیری ها بر آن قرار گرفته تا این پروژه تا سال ۱۴۰۰ به بهره برداری برسد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 16 =