آزمون سراسری در زمان اعلام شده برگزار می‌شود

خانم فاطمه زرین آمیزی تاکید کرد: فعلا هیچ برنامه‌ای برای تعویق کنکور سراسری گرفته نشده و تا این زمان آزمون سراسری به قوت خود باقی است و در همان موعد مقرر ۳۰ و ۳۱ مرداد «مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا» برگزار می‌شود.

عصر کاسپین/ وی گفت: زمان برگزاری آزمون‌های دکتری و کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ تغییر پیدا کرده است و تاریخ جدید برگزاری این آزمون‌ها پس از ابلاغ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به اطلاع داوطلبان می‌رسد.

زرین آمیزی افزود: با توجه به شدت گرفتن شیوع بیماری کرونا در جامعه و به احتمال به خطر افتادن داوطلبانی که می‌خواهند وارد نظام آموزش عالی کشور شوند؛ با توجه به اهمیت موضوع مسئولان کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، وزارت بهداشت و وزارت علوم همفکری کردند تا بهترین تصمیم را بگیرند و آن تصمیم تعویق و نه تعلیق زمان برگزاری این دو آزمون است.

سخنگوی سازمان سنجش با اشاره به این که این سومین بار است که زمان آزمون‌ها تغییر می‌کند افزود: در مورد زمان برگزاری کمی اختلاف نظر وجود دارد، چون هدف این است که بهترین تصمیم گرفته شود تا باتوجه به وضعیت بیماری کرونا در کشور این سردرگمی داوطلبان مجددا تکرار نشود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + هفده =