تعطیلی واحدهای صنفی پرخطر در مازندران

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مازندران از تعطیلی واحدهای صنفی پرخطر در شهرستان های در وضعیت قرمز تا اطلاع ثانوی خبر داد.

سرپرستی مازندران/ محمد باقرزاده از تعطیلی واحدهای صنفی پرخطر در شهرستان های در وضعیت قرمز تا اطلاع ثانوی خبر داد و  اظهار کرد: با توجه به شروع موج دوم شیوع بیماری کرونا در سطح کشور و وضعیت حاد این بیماری در شهرستان‌های تابعه استان، برابر اعلام ستاد مبارزه با بیماری کرونا مازندران در وضعیت قرمز قرار دارد.

وی افزود: به منظور پیشگیری از شیوع این بیماری، صنوف پرریسک همانند تالارهای پذیرایی در شهرستان‌هایی که در وضعیت قرمز قرار دارند تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مازندران با اشاره به این که اتخاذ هرگونه تصمیمی در این رابطه به عهده فرمانداران شهرستان ها به عنوان رئیس ستاد است، خاطرنشان کرد: در صورت نیاز به تعطیلی سایر واحدهای صنفی تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

باقرزاده با بیان اینکه گشت‌های نظارتی با حضور نمایندگان ادارات اماکن، بهداشت، صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و اتحادیه‌های مرتبط خبر داد و گفت: در طی این مدت وضعیت فعالیت کلیه صنوف به ویژه صنوف پرخطر مورد بازدید قرار گرفته و در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، با واحد مورد نظر برابر مقررات برخورد خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − چهار =