ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ۱۰۰۰ میلیارد تومان در گیلان سرمایه‌گذاری می‌کند

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با تأکید بر ضرورت خدمت به مردم و صیانت از دستاوردهای انقلاب گفت: این ستاد هزار میلیارد تومان در گیلان سرمایه‌گذاری می‌کند.

عصر کاسپین/ محمد مخبر امروز در جلسه مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به سرمایه‌گذاری هزار میلیارد تومانی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان گیلان اظهار داشت: یکی از راه‌های صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی خدمت‌رسانی به مردم و کسب رضایت آنها در حوزه‌های مختلف است و همه مسئولان موظف هستند که در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با تاکید بر حمایت از فعالان حوزه اقتصادی و تولید کنندگان جهت رونق این حوزه و ایجاد اشتغال پایدار بیان کرد: هم‌اکنون دو کارخانه داروسازی در استان گیلان فعالیت می‌کنند که توجه به ظرفیت‌های این استان منجر به ارتقاء اقتصادی و اشتغال پایدار می‌شود.

جبار کوچکی‌نژاد با بیان اینکه این استان در حوزه صنعت گردشگری ظرفیت‌های زیادی دارد که هنوز به بهره‌برداری نرسیده و مورد غفلت واقع شده است تاکید کرد: احیای کارخانجات تعطیل شده و توسعه فضای آموزشی استان گیلان نیازمند کمک ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) است.
استاندار گیلان نیز در این جلسه با بیان اینکه در شرایط تحریم و دشمنی استکبار جهانی باید همدلی و نشاط آفرینی در جامعه را افزایش دهیم خاطرنشان کرد: استان گیلان نیازمند همکاری تمام مسئولان برای پیشرفت و توسعه است و باید با گفتمان و همت بیشتر فردای بهتری را برای خود رقم بزنیم.

ارسلان زارع با اشاره به اینکه حل مشکلات کشور نیازمند مشارکت و همدلی و هماهنگی بیشتر نخبگان است عنوان کرد: باید با همکاری و همدلی یکدیگر و اتخاذ تصمیمات مناسب مشکلات فعلی کشور را حل کنیم تا مردم رنج کمتری را متحمل شوند و مشکلات معیشتی آنان کاهش یابد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 1 =