وضعیت محمودآباد بحرانی شد/ تکمیل ظرفیت بخش‌های ICU و CCU بیمارستان محمودآباد

فرماندار شهرستان محمودآباد با اشاره به وضعیت بحرانی در این شهرستان گفت: برخی اصناف پرخطر در خفا اقدام به فعالیت می‌کنند که این اقدام آنان تهدیدی برای سلامت عمومی جامعه محسوب می‌شود.

سرپرستی مازندران/ علیرضا شریعت بعدازظهر امروز در جلسه ستاد برگزاری رزمایش دوم کمک مومنامه با حضور حجت‌الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد، بخشداران مرکزی، سرخرود، فرماندهی انتظامی و سپاه و سایر مدیران ادارات شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، با قدردانی از مشارکت خیران و مردم فهیم محمودآباد در برگزاری دور اول رزمایش مواسات و کمک مومنانه، اظهار کرد: کرونا اقتصاد بخش زیادی از خانواده‌ها را نشانه گرفته و نیاز است با یاری یکدیگر در این شرایط سخت به کمک اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه برویم.

*وضعیت بحرانی محمودآباد/ تکمیل ظرفیت بیمارستان

وی وضعیت این شهرستان را بحرانی عنوان کرد و افزود: تمام ظرفیت بخش‌های ICU  و CCU بیمارستان محمودآباد تکمیل شده و شهرستان آمل نیز ظرفیت پذیرش مبتلایان جدید را ندارد.

 فرماندار شهرستان محمودآباد تصریح کرد: انتظار می‌رود در این شرایط بحرانی که با جان مردم مستقیماً درگیر است شهروندان در اجرای پروتکل‌های بهداشتی و زدن ماسک اهتمام بیشتری داشته باشند.

*تشدید نظارت بر فعالیت اصناف پرخطر

شریعت با قدردانی از سعه صدر و همراهی بازاریان و کسبه و اصناف از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون، گفت: به منظور نظارت بر اجرا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بازار، اکیپ بازرسی در قالب هیأتی از مدیران ادارات شهرستان راه‌اندازی شده و همه روزه بازدید و سرکشی صورت خواهد گرفت.

*ضرورت همراهی همه مردم با سپاه  در اجرای رزمایش کمک مومنانه

حجت‌الاسلام سید داود موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: مردم فهیم محمودآباد و سرخرود در روزهای سخت و تنگ اقتصادی در کنار هم بودند و جلوه‌های زیبایی از سخاوت و همکاری را در اجرای مرحله اول رزمایش مواسات و کمک مومنانه بودیم.

وی افزود: متاسفانه ویروس منحوس کرونا علاوه بر اینکه سلامت و حیات جامعه را نشانه گرفته در حوزه اقتصادی معیشت مردم نیز در این وضعیت سخت و سخت‌تر شده است و برگزاری مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مومنانه به همت سپاه و ادارات و خیران می‌تواند گوشه‌ای از مشکلات معیشتی مردم را حل کند.

*پرهیز از کمک‌های جزیره‌ای و موازی

امام جمعه محمودآباد با اشاره به اینکه سپاه متولی برگزاری این رزمایش است، تصریح کرد: همه باید سپاه را در اجرای این رزمایش همراهی کنند و انتظار می‌رود افراد نیک اندیش و نیکوکار به‌صورت جزیره‌ای و موازی با سپاه رفتار نکنند و تمامی آحاد جامعه کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را تحویل سپاه دهند تا به‌صورت یکپارچه به افراد شناسایی شده از سوی سپاه اهدا شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − هشت =