گیلان به شدت به پرستاران داوطلب در کرونا نیازمند است/ تسریع پروژه های عمرانی علوم پزشکی گیلان نیازمند تزریق اعتبار ملی است

صبح امروز دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جریان حضور در وزارت بهداشت با دکتر تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت و درمان دیدار و گفت و گو کرد.

عصر کاسپین/ دکتر سالاری اظهار داشت : مهمترین مسئله طرح شده در حضور دکتر تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، موضوع نیروی انسانی از جمله موضوع تعیین تکلیف پرستاران به کار گیری شده در ایام شیوع بوده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به زحمات بی شائبه کادر سلامت از جمله پرستاران داوطلب در ایام کرونا، افزود: این پرستاران بنا به نیاز بیمارستان ها در ایام شیوع کرونا به کار گیری شدند، اما به دلیل عدم مجوزهای قانونی هنوز تعیین تکلیف نشده اند.

وی با اشاره به کمبود نیروی پرستار در گیلان گفت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان به شدت به این نیروهای فرهیخته و زمان شناس که در بحران کرونا به کمک بیماران شتافتند نیازمند است و این اعلام نیاز پیش از بحران کرونا نیز بارها به وزارت متبوع اعلام شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 14 =