قول ۲۰۰ میلیاردی نوبخت برای بهره‌برداری پروژه زباله‌سوز ساری

معاون رییس جمهور در بازدید از کارخانه زباله‌سوز ساری، از اختصاص اعتبار لازم برای تکمیل این پروژه خبر داد.

سرپرستی مازندران/ محمدباقر نوبخت عصر امروز به همراه مسؤولان استانی و شهرستانی از پروژه نیروگاه زباله‌سوز ساری بازدید کرد.

وی در این بازدید ضمن قدردانی از روند کار شهرداری ساری در اجرای این پروژه، گفت: در سریع‌ترین زمان ممکن، اعتبار مورد نیاز برای تکمیل نیروگاه زباله‌سوز ساری اختصاص خواهد یافت.

نوبخت به اراده محکم برای تکمیل نیروگاه زباله سوز ساری اشاره کرد که طی یکسال اخیر روند رو به رشد گرفته و مرکز نشینان را در آینده ای نزدیک از چالش بزرگ زباله دور خواهد کرد.

شهردار ساری نیز در این بازدید با حیاتی خواندن این پروژه برای مرکز استان گفت: قولی که امروز رئیس برنامه و بودجه کشور برای تامین اعتبار این پروژه داد، نوید خوبی برای شهروندان ساری است که بعد از سال‌ها مشکل زباله این شهر و شهرهای اطراف مرتفع شود.

*نیازمند ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار هستیم

عباس رجبی گفت: پروژه زباله سوز ساری نیازمند ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای افتتاح است و چنانچه این اعتبار اختصاص یابد می‌توانیم تا پایان سال از این پروژه بهره‌برداری کنیم.

علی بابایی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی هم در این بازدید بر اختصاص به موقع اعتبار پروژه نیروگاه زباله سوز ساری تاکید کرد.

استاندار مازندران در این بازدید بر اهمیت این پروژه تاکید و خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از این پروژه راه برون‌رفت از معضل پسماند در مرکز استان است.

نیروگاه زباله‌سوز ساری از مطالبات مهم شهروندان ساروی است که گرچه سال‌ها بوده که به دلایل مختلف سرعت لازم برای به تکمیل نهایی رسیدن را نداشته، اما در سال جاری این پروژه در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفت و با عملیات اجرایی هدفمند در یک سال اخیر، از پیشرفت چشم‌گیری برخوردار شد.

گفتنی است با تأکید رئیس سازمان برنامه و بودجه امیدواری به تکمیل این پروژه مهم و حیاتی برای شهروندان ساری، بیش از گذشته شده و نشان از این دارد که گرچه سایه مشکلات اقتصادی در کنار معضلی همچون شیوع ویروس کرونا، بر عملیات عمرانی شهر دیده می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 9 =