دو کارمند و یک دهیار به اتهام دریافت رشوه در «رودبار» گیلان دستگیر شدند

دادستان شهرستان رودبار گفت: دو کارمند اداره منابع طبیعی و یک دهیار در شهرستان رودبار استان گیلان به اتهام دریافت رشوه دستگیر شدند.

عصر کاسپین/ هادی بشری امروز در جمع خبرنگاران از بازداشت دو کارمند اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و یک دهیار در شهرستان رودبار خبر داد و اظهار داشت: این چند نفر به‌ اتهام دریافت رشوه دستگیر شدند تا به اتهامات آنها رسیدگی شود.

دادستان شهرستان رودبار با اشاره به برخورد قاطعانه دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی خاطرنشان کرد: این دو کارمند و دهیار به اتهام دریافت رشوه ۳۰ میلیون تومانی دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۳ متهم با قرار بازداشت موقت راهی زندان شده‌اند تصریح کرد: در برخورد با مفسدان اقتصادی و اجرای قوانین هیچگونه مماشاتی نمی‌کنیم و قاطعانه در برابر مفسدان می‌ایستیم.
بشری با تاکید بر اینکه برخورد سخت و قاطعانه در انتظار مجرمان اقتصادی و تضییع کنندگان بیت‌المال خواهد بود خاطرنشان کرد: دستگاه قضا در برخورد با مفاسد اقتصادی و مالی بدون اغماض وارد میدان می‌شود.

دادستان شهرستان رودبار از دستگیری برخی از اعضای شورای اسلامی و روسای ادارات این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد و بیان کرد: با بررسی مستندات مالی و محرز شدن جرایم برخی از دستگاه‌ها، افراد بیشتری در آینده دستگیر می‌شوند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 11 =