کشف جنازه چهارمین بچه شاهین شهری / اصرار خانواده ها به جنایی بودن مرگ ها

چهار کودک شاهین شهری،به طرز مرموزی مفقود شدند و چند روز بعد جسد سه تن از آنها در یک کانال آب حوالی آرامستان شاهین شهر کشف شد.در حالی که تلاش برای پیدا کردن چهارمین جسد ادامه داشت،عصر روز شنبه،جسد کشف شد.
عصر کاسپین/ ساعت دو ظهر روز هفدهم شهریور،چهار کودک شاهین شهری بعد از بیرون آمدن از گیم نتی که در آن مشغول بازی بودند ناگهان مفقود شدند.
در حالی که تلاش برای یافتن ردی از آنها ادامه داشت،جسد سه تن از این بچه ها که تبعه افغان هستند در یک کانال آب پشت آرامستان شاهین شهر پیدا شد اما خبری از چهارمین کودک نبود.

جسد چهارمین کودک پیدا شد
در ادامه جستجو،روز گذشته جسد چهارمین کودک هم در نزدیکی همان کانال آب پیدا شد.

پدر یکی از کودکان به نام امیرمحمدغلامی در گفتگو با رکنا گفت:«پزشکی قانونی هنوز علت تامه فوت را به ما اعلام نکرده است و نمی دانیم بچه ها بر اثر خفگی در آب جان خود را از دستداده اند یا اینکه فوت آنها دلیل دیگری داشته است.اما با توجه به اینکه محل زندگی ما از کانال آب فاصله زیادی دارد احتمال می دهیم کسی بچه ها را آنجا کشانده و داخل آب انداخته است.»

جسد پیدا شده متعلق به دایی سیزده ساله امیرمحمدغلامی به نام امین عدالت است.دو کودک دیگر که جسدشان همراه امیرمحمد پیدا شد،مهران و عرفان توکلی نام دارند که همسایه امیرمحمد بودند.آنها دو برادر ۷ و ۱۱ ساله بودند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 11 =