۲۵ واحد مسکن محرومان هفته دفاع مقدس در فومن واگذار می‌شود

فرمانده سپاه ناحیه فومن گفت: بیش از ۲۵ واحد مسکن محرومان در هفته دفاع مقدس امسال در فومن افتتاح می‌شود.

عصر کاسپین/ سرهنگ حمید جانباز امروز در جلسه گرامیداشت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه گرامیداشت یاد و خاطره رشادت‌های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس اهمیت دارد اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب بارها به ضرورت پاسداشت دوران هشت سال دفاع مقدس تاکید کردند و باید آن روزهای پر افتخار را گرامی بداریم.

فرمانده سپاه ناحیه فومن گفت: هفته دفاع مقدس امسال با شعار “ما قوی هستیم” در سراسر کشور گرامی داشته می‌شود و گلباران مزار شهدا، نواختن زنگ مقاومت در مدارس، تجلیل از رزمندگان و تکریم خانواده‌های شهدا و جانبازان و توزیع بسته های معیشتی از جمله برنامه‌ها است.

وی با بیان اینکه کادر بهداشت و درمان در ایام شیوع کرونا ایثارگری‌های فراوانی کردند خاطرنشان کرد: پیشنهاد می‌کنم که از تلاشگران و کادر بهداشت و درمان به‌دلیل خدمات شایسته و ارزنده‌ای که در این ماه‌ها به مردم کردند تقدیر شود.
جانباز با تاکید بر اینکه جنگ میان حق و باطل هرگز تمام نمی‌شود و تا همیشه ادامه خواهد داشت عنوان کرد: جنگ ما با مستکبران و سلطه‌گران در دوران دفاع مقدس به پایان نرسید بلکه هم‌اکنون نیز در جبهه‌های مختلف در حال نبرد با ظالمان و گردنکشان هستیم.

فرمانده سپاه ناحیه فومن از افتتاح چند واحد مسکونی محرومان در هفته دفاع مقدس امسال در این شهرستان خبر داد و بیان داشت: قرار است که در هفته مقدس دفاع مقدس امسال بیش از ۲۵ واحد منزل محرومان در فومن افتتاح شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =