آخرین وضعیت کرونا در مازندران| اضافه شدن ۷۸ بیمار کرونایی در استان

طی ۲۴ ساعت گذشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل ۷۸ مورد ابتلای جدید داشتیم و همچنین تعداد ۵۲۱ بیمار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سطح استان بستری هستند.

سرپرستی مازندران/دردسرهای کرونایی همچنان در استان مازندران ادامه دارد در حالی‌که مازندران با وضعیت قرمز کرونایی دست و پنجه نرم می‌کند.

از سویی نگرانی‌های بسیاری در ارتباط با تداوم روزهای قرمز کرونایی، خستگی و کار و تلاش شبانه‌روزی کادر درمان و موضوع مهم‌تر کم‌توجهی مردم نسبت به پروتکل‌های بهداشتی روزهایی پر از نگرانی را برای مردم استان رقم زده است.

وارد هشتمین ماهی شدیم که کرونا همچنان در استان مازندران درحال تاخت و تاز است و طی این مدت طی این مدت بیش از پنج ماه را با روزهای قرمز کرونایی تجربه کرده است.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۶۳ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۳۷ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۴۰۹ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۹۷ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۱۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ بیمار جدید بستری و چهار بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۰ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش عصر کاسپین، طی ۲۴ ساعت گذشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل ۷۸ مورد ابتلای جدید داشتیم و همچنین تعداد ۵۲۱ بیمار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سطح استان بستری هستند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 5 =