اعمال محدودیت‌های ترافیکی از فردا در محورهای شمال

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از فردا در محورهای شمال آغاز می‌شود که محور کندوان روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه در مسیر ورودی و روزهای جمعه و شنبه در مسیر خروجی یک‌طرفه می‌شود.

سرپرستی مازندران/ علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت محورهای شمال و محدودیت‌های ترافیکی اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای شمال به‌صورت پرحجم است.

وی افزود: از لحاظ جوی نیز شاهد بارش باران و لغزندگی مقطعی و مه‌آلودگی و کاهش دید به‌ویژه در محورهای کوهستانی استان هستیم.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: با توجه به وضعیت محورهای مازندران همواره احتمال ریزش و رانش در محورهای کوهستانی استان وجود دارد که در زمان بارندگی احتمال آن بیشتر شده و توصیه ما به رانندگان رعایت سرعت مطمئنه و توجه به قوانین و هشدارها است.

این مسؤول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آغاز محدودیت‌های ترافیکی از فردا در محورهای شمال، اظهار کرد: ترد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ فردا و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه، جمعه و شنبه از محور هراز ممنوع است.

قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی تریلی‌ها کماکان از محور هراز، یادآور شد: تردد تمامی وسایل نقلیه در مسیر خروجی از شمال روزهای جمعه و شنبه به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود که این محدودیت باتوجه به وضعیت ترافیک اجرا می‌شود.

وی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلر، کامیون و کامیونت همچنان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه طی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه در مسیر ورود و روزهای جمعه و شنبه در مسیر خروجی شمال به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: بحث اعمال محدودیت به‌صورت مقطعی در محور کیاسر در دستور کار قرار دارد.

قدمی در پایان با تاکید بر پرهیز از سفر به شمال، خاطرنشان کرد: مرکز کنترل پلیس مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگوی سوالات شهروندان درباره آخرین وضعیت راه‌های مازندران است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + هشت =