فرماندار لاهیجان در ستاد مبارزه با کرونا: هر مدیر و کارمندی که در شهرستان لاهیجان از ماسک استفاده نکند، برابر مقررات با او برخورد خواهد شد

یونس محمودی، فرماندار شهرستان لاهیجان در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا این شهرستان با تقدیر و تشکر از تلاش ها و فعالیت های کادر پزشکی و درمانی، گفت: جدیت، عزم و تلاش برای حل مشکلات اصلی الزامی می باشد.

عصر کاسپین/ وی تشدید پایش و نظارت بر اماکن را خواستار شد و گفت: هر زمان جان انسان در خطر باشد باید تصمیم جدی و قاطع گرفت.فرماندار لاهیجان به لازم الاجرا بودن دستورالعمل ها و آیین نامه های ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید کرد و گفت:قوانین مصوب بدون هیچ اغماض و غفلتی باید اجرا شود.

محمودی به ممنوعیت هرگونه تجمع در اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: برگزاری هرگونه مراسم عزاداری فقط با رعایت پروتکل ها و صدور مجوز ستاد مدیریت کرونا و به مانند عزاداری تاسوعا و عاشورا می باشد.

وی با قدردانی از خبرنگاران، اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی در همراهی مسئولین برای حل مشکلات اشاره کرد و گفت: تضعیف دولت در شرایط فعلی، به صلاح اجتماعی نیست.

فرماندار لاهیجان به الزام استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مدیران و کارمندان دستگاه های اجرایی شهرستان تاکید کرد و گفت: به مراجعه کنندگان به ادارات و نهاد ها که اصول اولیه پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، خدمتی ارائه نشود.

محمودی خاطر نشان کرد: با متخلفان در هر اداره ای که مصوبات ستاد کرونا از قبیل استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی را اجرا نکند، برخورد خواهد شد.

وی افزود: از مردم عزیز، شریف و دوست داشتنی لاهیجان می خواهیم برای حفظ سلامتی خود و خانواده از ماسک استفاده کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − یازده =