دستگیری ۴ نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در رشت

0 31

سرپرست فرماندهی انتظامی رشت از دستگیری ۴ نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در محله دخانیات این شهرستان خبر داد و گفت: یک نفر از عاملان درگیری به علت جراحات وارده به بیمارستان منتقل شد.

عصر کاسپین/ سرهنگ “محمود حافظی” در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی پاسگاه خشت مسجد شهرستان رشت از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از وقوع یک فقره درگیری دسته جمعی در محله دخانیات این شهرستان مطلع شده و بلافاصله در محل درگیری حاضر شدند.

وی با بیان اینکه ماموران انتظامی در یک عملیات ضربتی چهار تن از عاملان اصلی این نزاع دسته جمعی را دستگیر کردند افزود: یک نفر از عاملان درگیری به علت جراحات ناشی از ضربات سلاح سرد برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

این مقام انتظامی علت این نزاع دسته جمعی را اختلافات ملکی ساکنین آپارتمان ذکر کرد و اذعان داشت: عاملان این درگیری پس از مشاجره لفظی با استفاده از سلاح سرد با یکدیگر درگیر شدند.

سرهنگ حافظی با اشاره به اینکه عاملان این نزاع که ۲۷، ۳۳، ۳۵ و ۵۵ سال سن دارند تصریح کرد: خوشبختانه با هوشیاری و همکاری آگاهانه شهروندان قانونمدار شاهد توسعه نظم و انضباط اجتماعی در شهرستان رشت و ارتقاء احساس امنیت هستیم.
وی اضافه کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و تلاش برای دستگیری یکی دیگر از متهمان این درگیری همچنان ادامه دارد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رشت در پایان با تاکید بر اینکه آحاد مردم در هنگام عصبانیت باید به کنترل خشم خود توجه بیشتری داشته باشند از شهروندان خواست، برای حل مشکل و اختلاف‌های خود از راه‌های قانونی اقدام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 9 =