رییس سازمان آتش‌نشانی رشت خبر داد: واژگونی پراید و محبوس شدن راننده ۲۷ساله در جاده پیربازار رشت

رییس سازمان آتش‌نشانی رشت با بیان اینکه به عللی خودروی سواری واژگون شد، در حاشیه خیابان متوقف و موجبات گیر افتادن راننده ۲۷ساله را فراهم کرده بود، ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله با استفاده از ست هیدرولیک نجات، نسبت به خارج کردن راننده اقدام کردند.
عصر کاسپین/ حادثه واژگونی و محبوس شدن راننده جوان در ساعت ۸:۱۲ صبح امروز (۳۰ آذر ۹۹) به آتش نشانان شهر باران اطلاع داده شد.

سریعا یک دستگاه خودروی نجات و اطفایی به همراه ۴ تن از آتش‌نشانان به محل حادثه واقع در جاده پیربازار جاده منگوده اعزام شدند.

رییس سازمان آتش‌نشانی رشت با بیان اینکه به عللی خودروی سواری پراید واژگون شد، در حاشیه خیابان متوقف و موجبات گیر افتادن راننده ۲۷ساله را فراهم کرده بود، ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله با استفاده از ست هیدرولیک نجات، نسبت به خارج کردن راننده اقدام کردند.

مومنی با بیان اینکه در این حادثه راننده از ناحیه سر و گردن دچار آسیب شده بود، ادامه داد: تیم اورژانس حاضر در محل سریعا نسبت به اعزام مصدوم به بیمارستان اقدام کردند.

همین گزارش حاکی است: آتش نشانان پس از ایمن‌سازی محل و پیشگیری از بروز حوادث و تصادفات احتمالی و تحویل مورد به عوامل نیروی انتظامی به آشیانه بازگشتند.

علت حادثه در دست بررسی کارشناسان مربوطه می‌باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =