فرماندار رشت : مالکان ۲ هزار خودرو به دلیل تردد شبانه در رشت جریمه شدند

فرماندار رشت از ثبت تخلف دو هزار خودرو در سطح شهرستان رشت خبر داد و بیان کرد: در چند روز گذشته مأموران راهنمایی و رانندگی و همچنین دوربین‌های ثبت تخلف دو هزار خودرو را که در بین ساعات ۹ تا چهار صبح در حال تردد بودن را ثبت و ضبط کردند.
عصر کاسپین/ علی فتح‌اللهی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طرح محدودیت‌های کرونایی در شهرستان رشت با شدت در حال انجام است، اظهار کرد: از اولین روز اعمال محدودیت‌های کرونایی در کشور مردم شهرستان رشت با توجه به قرمز بودن شرایط به‌خوبی تمامی دستورالعمل‌ها را رعایت کرده و به یاری کادر درمانی استان شتافتند.

وی با ابراز خرسندی از همراهی صنوف در تعطیلی کسب‌وکار خود در این برهه حساس مبارزه با کرونا گفت: قبل از اعمال دوهفته‌ای محدودیت‌های کرونایی جلساتی را با واحدهای صنفی مهم برگزار و خوشبختانه تمامی صنوف در این شرایط سخت اقتصادی به‌خوبی اوضاع را درک و صنوف گروه‌های دو، سه و چهار کسب‌وکار خود را به‌طور کامل تعطیل کردند.

رئیس ستاد مبارزه با کرونا شهرستان رشت با اشاره به فعال بودن دوربین‌های ثبت تخلف در این شهرستان افزود: با توجه قرمز بودن شهرستان رشت تردد خودرو بین ساعات ۹ شب تا چهار صبح ممنوع بوده و تمامی دوربین‌های ثبت تخلف در سطح شهرستان فعال و خودروهایی که این قانون را رعایت نکنند با آنان برخورد شده و جریمه می‌شوند.

فتح‌اللهی از ثبت تخلف دو هزار خودرو در سطح شهرستان رشت خبر داد و بیان کرد: در چند روز گذشته مأموران راهنمایی و رانندگی و همچنین دوربین‌های ثبت تخلف دو هزار خودرو را که در بین ساعات ۹ تا چهار صبح در حال تردد بودن را ثبت و ضبط کردند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − پنج =