مرگ دلخراش زن جوان در آسانسور

زن جوان پس از محبوس شدن بین کابین آسانسور و طبقه پارکینگ، جان خود را از دست داد.

عصر کاسپین/ ساعت ۱۶:۱۵ روز گذشته ساکنان یک ساختمان مسکونی واقع در بلوار دستواره، خیابان یاسین در تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ از حادثه محبوس شدن فردی میان کابین آسانسور خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران پس از دریافت اطلاعات، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۹ و تیم امداد و نجات ۱۷ را به محل حادثه اعزام کرد.

احمد علی زارع تیموری؛ افسر آماده منطقه هفت عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: حین رسیدن نیروهای آتش‌نشانان در محل حادثه واقع در یک ساختمان مسکونی پنج طبقه ۲۰ واحدی، مشاهده شد که زنی ۴۰ ساله به علتی نامعلوم بین کابین آسانسور و طبقه پارکینگ گیر کرده و به طور کامل بیهوش شده است.

وی تصریح کرد: آتش‌نشانان پس از قطع جریان برق آسانسور، با رعایت موارد ایمنی اقدام به هم‌سطح‌سازی کابین آسانسور در پارکینگ ساختمان کردند و سپس شخص مصدوم را از کابین بیرون آوردند.

این افسر آماده آتش‌نشانی ادامه داد: نیروهای اورژانس پس از خارج کردن شخص توسط آتش‌نشانان، به بررسی معاینات اولیه پزشکی پرداختند که بعد از انجام معاینات لازم، متأسفانه فوت این شخص را تأیید و اعلام کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان علاوه بر ایمن‌سازی کامل محل حادثه، ارائه نکات ایمنی به ساکنان برای بهره‌برداری صحیح و همچنین دقت لازم در هنگام استفاده از آسانسور، پیکر متوفی را برای انتقال به پزشکی قانونی به منظور بررسی علت مرگ، تحویل عوامل نیروی انتظامی دادند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − یازده =