معاون سیاسی استانداری گیلان: انجام ۳۱ هزار بازرسی از اصناف گیلان/ ۳۵۱ واحد پلمب شدند

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری گیلان با اشاره به انجام ۳۱ هزار بازرسی از اصناف استان از ابتدای اجرای محدودیت های کرونایی، گفت: در این مدت ۳۵۱ واحد صنفی پلمب شدند.

عصر کاسپین/ محمود قاسم نژاد با اشاره به اجرای ۱۱ روزه محدودیت‌های کرونایی در استان گیلان همزمان با سراسر کشور، اظهار کرد: اصناف و مردم همکاری خوبی با مجریان داشتند.

وی با بیان اینکه در این مدت اکیپ‌های بازرسی و نظارت از اصناف در سطح استان حضور داشتند، افزود: طی ۱۱ روز گذشته ۳۱ هزار مورد بازرسی از اصناف در استان گیلان انجام شده که ۳۵۱ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت محدودیت‌ها پلمب شدند.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری گیلان با اشاره به در ابتدا تذکر لسانی به صاحبان واحدهای صنفی داده می‌شود، گفت: در صورت تکرار تذکر و سپس پلمب می‌شود.

وی ادامه داد: در این مدت به صاحبان هزار و ۹۰۰ واحد صنفی نیز اخطار داده شد که در صورت تکرار تخلف این واحدها پلمب می‌شوند.

قاسم نژاد به محدودیت‌هایی ترددی نیز اشاره و بیان کرد: در شهرهای نارنجی ۸۷۴ مورد تخلف ثبت شده که هر کدام از صاحبان خودروها مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه شدند.

وی به جریمه ۷۹۲ خودرو در شهرهای قرمز استان گیلان نیز اشاره کرد و ادامه داد: در شهرهای قرمز تردد خودروهای غیر بومی یک میلیون تومان جریمه می‌شوند.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری گیلان با بیان اینکه همچنین برای شهرهای قرمز از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح منع تردد وضع شده است، گفت: در این مدت برای هشت هزار و ۷۰۰ خودرو نیز جریمه ۲۰۰ هزار تومانی در این ساعت ثبت شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 16 =