در پاییز امسال صورت گرفت؛ اجرای بیش از ۶۳۰ کیلومتر شبکه گذاری گاز در گیلان

شرکت گاز استان گیلان در پاییز سال جاری با هدف برخورداری همه اقشار جامعه از نعمت گاز طبیعی، بیش از ۶۳۰ کیلومتر شبکه گاز در استان اجرا کرده است.

عصر کاسپین/ حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام اجرای بیش از ۶۳۰ کیلومتر شبکه گاز در پاییز امسال در گیلان اظهار داشت: این طرح با هدف برخورداری همه مردم عزیز استان از نعمت گاز طبیعی، در روستاها و حفرات خالی شهرها به انجام رسیده است.

وی اظهار داشت: این میزان شبکه گذاری علیرغم محدودیت های مرتبط با کرونا، با برنامه ریزی مدون و تلاش شبانه روزی پرسنل و پیمانکاران متعهد شرکت گاز، در مقایسه با مدت مشابه سال افزایش چشمگیری داشته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به نقش مهم شرکت گاز در توسعه و آبادانی کشور و استان گفت: با اجرای این طرح ها در پاییز امسال، مجموع طول خطوط گاز در گیلان به بیش از ۲۱ هزار و ۲۵۰ کیلومتر رسیده است.

حسین اکبر در ادامه از نصب بالغ بر ۳ هزار انشعاب گاز در پاییز امسال در استان خبر داد و گفت: با نصب این تعداد انشعاب جدید، مجموع انشعابات گاز در گیلان به بیش از ۶۰۳ هزار عدد رسیده است.

وی با بیان اینکه بیش از هزار عدد انشعاب نصب شده در سه ماه سوم سال جاری مربوط به حفرات خالی شهرها می باشد اظهار داشت: شرکت گاز علاوه بر گازرسانی گسترده به روستاها، با برنامه ریزی دقیق به دنبال برطرف نمودن حفرات خالی در سراسر استان می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه با اشاره به افزایش روزافزون تعداد مصرف کنندگان گاز طبیعی در استان، از همه مشترکین درخواست نمود تا با رعایت مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی، پایداری جریان گاز را در استان تضمین نمایند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 10 =