۱۴ هزار خودرو در محدودیت‌های تردد شب یلدا در گیلان اعمال قانون شدند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: طی محدودیت‌های ۲ روزه ویژه شب یلدا ۱۴ هزار و ۴۰۰ خودرو در سراسر گیلان اعمال قانون شدند.

عصر کاسپین/ سرهنگ مجید رسول‌زاده فرساد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای جلوگیری از شیوع کرونا بنابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در ایام شب یلدا مورخ ۲۹ و ۳۰ آذرماه طرح محدودیت رفت و آمد خودروها از ساعت ۲۰ و ممنوعیت فعالیت واحدهای صنفی از ساعت ۱۸ همزمان با سراسر کشور در گیلان به مرحله اجرا درآمد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان تصریح کرد: تمامی دوربین‌های پلیس و گشت‌های راهنمایی و رانندگی در سطح استان بر اجرای صحیح این طرح نظارت داشتند و طی این ۲ روز بیش از ۱۴ هزار و ۴۰۰ خودرو به‌دلیل رعایت نکردن قانون محدودیت‌های تردد اعمال قانون شدند.

سخنگوی فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: در حوزه اصناف، واحدهای تجاری و خدماتی نیز تعداد ۱۰۰ اکیپ متشکل از پلیس نظارت بر اماکن عمومی، اتاق اصناف، فرمانداری‌ها، دانشگاه علوم پزشکی و تعزیرات حکومتی بر اجرای این محدودیت‌ها نظارت لازم را داشتند.
رسول‌زاده فرساد تصریح کرد: در طی این ۲ روز در مجموع از ۹۳۴ واحد صنفی بازدید به عمل آمد که از این تعداد ۳۸ واحد صنفی پلمپ شدند و به ۴۲۶ واحد صنفی متخلف تذکر داده شد همچنین برای ۱۶۰ واحد صنفی اخطار پلمپ صادر شد و ۱۸۵ واحد صنفی همراه با دادن تعهد به فعالیت خود ادامه دادند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان خاطرنشان کرد: در مجموع همکاری و مشارکت شهروندان گیلانی در عمل به توصیه‌های بهداشتی و خودداری از ترددهای غیرمجاز و مشارکت اصناف در تعطیلی واحدهای صنفی مطلوب ارزیابی شد که در این راستا از شهروندان خوب و قانونمند کمال تقدیر و تشکر را داریم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =