بازدید جبار کوچکی نژاد از سازمان حمل و نقل شهرداری رشت

عکس:سعید ابراهیم خانی

روز شنبه مورخ ۹۹/۱۱/۱۸ جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با ریاست، معاونین و مدیران سازمان و معتمدین برخی از خطوط ناوگان تاکسیرانی شهر رشت دیدار و گفتگو نمود.

عصر کاسپین/ در این دیدار جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و تبریک انتصاب محمد محبتی به عنوان ریاست جدید سازمان گفت : مدیریت جدید سازمان حمل و نقل بار و مسافر جوان پر تلاشی است که همیشه سعی نموده در هر جایگاهی پر اثر باشد و همیشه تلاش های بی وقفه ای در زمینه های مختلف نموده است .

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ایشان مدیر پروژه حمل و نقل ریلی بوده و در آن خصوص بسیار پیگیر بوده و به نتایج مطلوبی در این راستا دست یافته اند .

کوچکی نژاد افزود: سازمان مدیریت حمل و‌نقل بار و مسافر نیز سازمان بسیار بزرگی است که فعالیت های گسترده ای را در راستای خدمت رسانی به شهروندان انجام می دهند و نیاز به جدیت و تلاش های مسمر ثمر دارد که قطعا با حضور مدیریت جدید در این سازمان نتایج بسیار مطلوبی را مشاهده خواهیم کرد .

وی اظهار کرد: باید به حوزه ناوگان حمل و نقل عمومی تاکسیرانی و رانندگان تاکسی و نیازهای آنان در بخش های گوناگون نظیر خدمات رفاهی و لوازم یدکی و غیره توجه ویژه ای شود .

همچنین گفت: با همدلی و همراهی و تلاش کلیه مسوولین در دستگاه های اجرایی مربوطه می بایست نسبت به حمایت از رانندگان تاکسی اقدام گردد که تمامی تلاش خود را در این راستا بکار خواهیم بست.

در پایان نیز با بیان اینکه شغل تاکسیرانی صبر و تلاش و تحمل بسیاری را طلب می کند بیان داشت: از زحمات تک تک عزیزان تشکر می کنم و در پناه خداوند متعال آرزوی توفق و سربلندی را برای این عزیزان دارم .

محمد محبتی ریاست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت نیز در این دیدار ضمن خوش آمدگویی و حسن نظر جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس نسبت به حوزه حمل و نقل عمومی درون شهری گفت: ما و مجموعه پرسنلی این سازمان تمامی تلاش خود را خواهیم نمود تا با پیگیری های مجدانه و تعامل و همکاری با مجموعه مدیریت شهری و تمامی مسوولین و دستگاه های اجرایی زمینه های رفاه و ارائه خدمات به رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی تاکسیرانی را فراهم نماییم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + هشت =