فرمانده انتظامی بندرانزلی خبر داد: دستگیری خانم دکتر قلابی در انزلی | متخصص پوستی که پزشک نبود!

سرهنگ سید جعفر جوانمردی، فرمانده انتظامی بندرانزلی گفت: پزشک قلابی که بدون داشتن مدارک پزشکی اقدام به ارائه خدمات درمانی می‌کرد در این شهرستان دستگیر شد.
عصر کاسپین/ فرمانده انتظامی بندرانزلی گفت: پزشک قلابی که بدون داشتن مدارک پزشکی اقدام به ارائه خدمات درمانی می‌کرد در این شهرستان دستگیر شد.

سرهنگ سید جعفر جوانمردی به تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرایم اشاره و بر حفظ امنیت و سلامتی مردم تاکید کرد.

وی در ادامه افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام تحقیقات نامحسوس، یک پزشک قلابی که تحت عنوان متخصص پوست به شهروندان خدمات درمانی زیبایی و کاشت مو ارائه و در فضای مجازی نیز تبلیغ می‌کرد، مورد شناسایی قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه پس از هماهنگی قضائی ماموران انتظامی به همراه نماینده دانشگاه علوم پزشکی به مطب این فرد اعزام شدند ادامه داد: در بررسی صورت گرفته مشخص شد، این فرد هیچگونه مدارک پزشکی ندارد.

این مقام انتظامی از دستگیری متهم مورد نظر با هماهنگی مرجع قضائی خبر داد و تصریح کرد: در بازرسی از مطب وی، ۶۰ قلم انواع اقلام پزشکی کشف شد.

سرهنگ جوانمردی اذعان داشت: متهم که خانمی ۳۰ساله است در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی خود اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

وی در پایان از شهروندان خواست، برای درمان به مراکز معتبر پزشکی و دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان مراجعه کنند و هرگونه مورد مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =