کوتاه شدن دست جاعلان سند پادگان نیروی دریایی بندرانزلی

با حضور مسوولان دستگاه قضا در گیلان، سند جدید پادگان نیروی دریایی حسن رود بندرانزلی صادر و سند جعلی باطل شد.

عصر کاسپین/ معاون پیشگیری ازکوتاه شدن دست جاعلان سند پادگان نیروی دریایی بندرانزلی وقوع جرم دادگستری گیلان امروز در بندرانزلی گفت: یکی از پیگیری‌های رییس قوه قضاییه در سفر اخیرش به استان گیلان، صدور سند مالکیت نیروی دریایی حسن رود بندرانزلی بود که این سند را فردی در سال۹۲ از طریق نیرنگ و تقلب برای پادگان نیروی دریایی حسن رود بندرانزلی اخذ کرده بود.

آقایی افزود: با ورود دستگاه قضا در سال۹۵ از معامله این ملک جلوگیری و به کمک منابع طبیعی سند قبلی این کوتاه شدن دست جاعلان سند پادگان نیروی دریایی بندرانزلیزمین باطل و در راستای اجرای ماده ۱۳ و ۳۹ قانون ملی شدن و حفاظت و بهره برداری از جنگل‌ها سند جدید صادر شد.

وی گفت: بر اساس ماده ۱ قانون ملی شدن جنگل‌ها اسنادی که قبلاً اشخاصی با حیله و نیرنگ و فریب این سند را اخذ کرده بودند لغو و ابطال شد و متخلفان هم با توجه به واکنش سختی که قانونگذار برای این نوع کلاهبرداران لحاظ کرده است مجازات خواهند شد.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان با بیان اینکه مساحت تقریبی این ملک ۱۵۰هکتار و ارزش آن بیش از ۳۵هزار میلیارد تومان است گفت: متخلفان قصد معامله این ملک با ارتش را داشتند که دستگاه قضا مانع این معامله شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − سه =