“گل به خودی آقای رییس” شکایت؟ یا تهدید به سکوت؟!

فرهاد خراسانی

عصر کاسپین/ فرهاد خراسانی از اتهام وارده تبرئه گردید

شنیده شده است که چندی قبل فرهاد خراسانی در صفحه اینستاگرام خود بدون ذکر نام، مطلبی را عنوان نمود که القضاء یکی از مسئولین شهری، موضوع را به خود منتسب دانست و در اقدامی هیجانی و شتابزده شکایتی را علیه وی در دادسرای عمومی و انقلاب رشت با عنوان نشر اکاذیب رایانه ای طرح، که النهایه منجر به صدور کیفرخواست و ارسال پرونده به دادگاه کیفری گردید و متعاقباً دادگاه هم پس از رسیدگی، به این عنوان که مطلب مندرج در پست اینستاگرام، صراحتی در انتساب به شاکی ندارد و وکیل شاکی هم نتوانست ادله اثباتی ارائه نماید، به همین دلایل، اتهام وارده را متوجه خراسانی ندانست و رضایت یا عدم رضایت شاکی هم پس از صدور کیفرخواست هیچ تاثیری در صدور رای و حکم برائت نداشت و نتیجتاً از اتهام وارده تبرئه گردید و حکم برائت صادر شد.
در این پروسه محسن جعفری با ارائه دفاعیات مستدل و مستند در دادگاه بعنوان وکیل دادگستری، خراسانی را در این پرونده همراهی نمود.

خراسانی طی سالیان حضور خود در فوتبال بارها ثابت نمود که به هیچ شخص یا جناحی وابستگی نداشته و همواره در کارها از صلابت و سلامت خاصی برخوردار و در بیان حقایق با هیچکس تعارف ندارد. وی بارها به موضوعاتی درباره نامه عجیب هبه باشگاه داماش به استاندار، ارتباط فوتبال با یکی از کمیسیون های شهرداری و عدم پیگیری و عدم پرداخت مبلغ سه و نیم میلیارد مطالبات باشگاه کارون اروند که منجر به انحلال باشگاه داماش گیلان شد انتقادات تند و صریحی به عملکرد مدیران ایراد نمود. خراسانی پیش از این مشاور حقوقی و سخنگوی باشگاههای سپیدرود و داماش گیلان و بازیکن این دو تیم بوده و هم اکنون نائب رئیس خانه مطبوعات گیلان میباشد. وی قلم شیوایی در بیان مطالب و انتقادات دارد. شاکی این پرونده یکی از اعضای شورای شهر رشت است که عملکرد وی در شورا و فوتبال رشت با حواشی و اتفاقات ناخوشایندی همراه بود و همچنان خبرهای خوبی به گوش نمیرسد. اما در همین راستا طبق شنیده ها از افراد موثق در یکی از ادارات کل واقع در مرکز استان، این عضو شورا چندی قبل هم اقدام به شکایت کیفری علیه مدیر کل آن اداره نموده بود که در نهایت منجر به صدور حکم برائت مدیر مربوطه گردید.
اما شنیده شده خراسانی هم قرار است بدلیل اثبات پاره ای از موارد که بیان آن فعلا به صلاح نیست بزودی علیه فردی پر ادعا و همچنین یکی از مدیران عامل فوتبال، احتمالا دو شکایت مجزا در مرجع صالح قضایی طرح، و تعقیب و پیگیری خود را تا حصول نتیجه نهایی ادامه دهد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =