توقیف خودرو با ۲ هزار و ۵۰۰ قطعه مرغ فاقد مجوز

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ قطعه مرغ زنده فاقد مجوز حمل و بهداشت از یک دستگاه کامیونت در شهر منجیل کشف شد.

عص کاسپین/ سرهنگ “حمیدرضا فیضی”با اشاره به تلاش‌های شبانه روزی پلیس برای پیشگیری از وقوع جرایم اظهار داشت: کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان رودبار به منظور مقابله با ورود و خروج کالای فاقد مجوز و قاچاق به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۳ منجیل حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه کامیونت که از مسیر شمال به جنوب در حرکت بود، مشکوک شده و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

این مقام انتظامی اذعان داشت: در بازرسی از این کامیون، ۲ هزار و ۵۰۰ قطعه مرغ زنده فاقد مجوز حمل و بهداشت کشف شد.

وی با بیان اینکه برابر دستور قضائی راننده خودرو مورد نظر به همراه طیور کشف شده برای سیر مراحل قانونی به اداره دامپزشکی ارجاع داده شد گفت: کارشناسان ارزش این محموله را یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اعلام کردند.

سرهنگ فیضی تصریح کرد: با توجه به اینکه دام وطیور قابلیت انتقال بیماری را دارند باید با مجوز دامپزشکی حمل شوند و در غیر این صورت جزء محموله‌های غیرمجاز محسوب می‌شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار در پایان از شهروندان خواست، در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − هفت =