دپو چوب قاچاق در املش

سرهنگ “باقر رجبی ویسرودی” با بیان اینکه مبارزه بی‌امان و خستگی‌ناپذیر پلیس با قاچاقچیان به صورت مستمر ادامه دارد به تشدید اقدامات همه جانبه به منظور مقابله با قاچاقچیان چوب اشاره کرد و اظهار داشت: حفاظت از منابع طبیعی یک وظیفه همگانی است.

عصر کاسپین/ وی افزود: به منظور جلوگیری از قاچاق و برخورد با مفسدان اقتصادی، طرح تشدید و مبارزه با قاچاق به عنوان یکی از مهمترین اولویت‌ ماموریتی‌های فرماندهی انتظامی شهرستان املش در دستور کار قرار دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان املش بیان داشت: در پی خبر دریافتی مبنی بر قطع و دپوی درختان جنگلی توسط فردی در بخش رانکوه، بلافصله ماموران انتظامی برای بررسی و اطمینان از صحت موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.
این مقام انتظامی از محرز شدن صحت خبر با اقدامات صورت گرفته و کشف ۵ تن چوب جنگلی قاچاق از این مکان خبر داد و گفت: در این راستا متهم ۵۰ ساله دستگیر و برای سیر مراحل قانونی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
سرهنگ رجبی این مقام انتظامی تصریح کرد: کارشناسان ارزش چوب‌های کشف شده را ۸۰ میلیون ریال اعلام کردند.
وی در پایان با تاکید بر اینکه هدف پلیس، ارتقاء امنیت عمومی است و در این راستا همواره با قاچاق کالا برخورد جدی و قانونی می‌کند از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک٬ مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.