مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان عنوان کرد: شهرکهای صنعتی گیلان یکی ازکامل ترین مکانهای صنعتی در کشور

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان ضمن تشکر از تلاش و حمایتهای همه جانبه فرماندار محترم شهرستان سیاهکل گفت : شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان با ارائه و انجام برنامه هایی همچون تامین مالی صنایع کوچک ، نوسازی و افزایش بهره وری ، فن آوری و توسعه محصولات صنایع کوچک ، توسعه خوشه ها و شبکه خوشه های همسان و مکمل ، توسعه بازار عرضه و تقاضای خدمات کسب و کار ، بهبود فضای کسب و کار و بستر سازی حقوقی و قانونی ، تدوین و اجرای طرح های اشتغال زا صنایع کوچک و روستایی ، گامهای اساسی و بلندی در جهت رشد و تعالی همه جانبه واحدهای صنعتی استان برداشته است .

عصر کاسپین/ سعیدی کیا شهرکهای صنعتی را یکی از بهترین وکامل ترین مکانهای صنعتی در کشور دانست و افزود: این شهرکها در امر رعایت ضوابط و استانداردهای زیست محیطی پیشگام هستند.

وی بررسی، مطالعه و رصد کامل واحدهای مزبور به لحاظ نوع آلودگی، تجهیز و تکمیل تصفیه خانه های صنعتی را از مهمترین اقدامات با هدف کاهش آلودگی واحدهای صنعتی و توسعه پایدار محیط زیست استان ذکر کرد.

سعیدی کیا در ادامه به اهمیت وجود سسیتمهای تصفیه در نواحی و شهرکهای صنعتی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه طی سالهای اخیر پروژه های عمرانی مهم و زیربنایی در رابطه با محیط زیست و تصفیه خانه های فاضلاب در سطوح شهرکهای صنعتی استان به بهره برداری رسیده است.

وی در پایان گفت : امید است با کمک و همکاری تمام فعالان عرصه صنعت از بخشهای دولتی و خصوصی دستیابی به برنامه های تدوین شده محقق گردد تا شاهد بالندگی ، سرافرازی ، توسعه یافتگی هر چه بیشتر کشور عزیزمان باشیم .

لازم به ذکر میباشد ، در پایان این نشست از شهرک صنعتی سیاهکل و تعدادی از واحدهای صنعتی مستقر در آن بازدید به عمل آمد .

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − هشت =