سیاوش غلامی خبر داد: ۳ روز جستجو برای یافتن جسد مرد ۳۵ ساله در سپید رود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان از سومین روز از عملیات عوامل امدادی جمعیت هلال احمر در پی گم شدن مرد ۳۵ ساله در رودخانه سپیدرود توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر گیلان خبر داد. سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به گزارش مغروق شدن مردی ۳۵ ساله به سامانه ۱۱۲، اظهار کرد: تیم‌های امدادی از ۴۸ ساعت گذشته در محل حاضر و در جستجوی این فرد هستند.

عصر کاسپین/ سیاوش غلامی با بیان اینکه از روز جاری تیم واکنش سریع، شعبه رشت، ‌شعبه آستانه اشرفیه و پایگاه های اطراف به منطقه مذکور اعزام شدند، گفت: عوامل امدادی جمعیت هلال احمر به همراه لجستیک مورد نیاز و ۲ فروند قایق تا پایان عملیات و پیدا شدن فرد مورد نظر در محل حضور خواهند داشت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به امکان غواصی در منطقه مورد نظر اظهار داشت: با توجه به شدت جریان آب امکان غواصی در آن منطقه وجود ندارد.

غلامی افزود: متولی امر جستجوی غریق، جمعیت هلال احمر نیست و در این راستا، کلیه دستگاه های متولی اقدامات لازم را در این زمینه انجام خواهند داد و جمعیت نیز همکاری های لازم در انجام خواهد داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به سامانه ندای امداد گفت: مردم در صورت نیاز با سامانه ۱۱۲ ندای امداد تماس گیرند.شایان ذکر است؛ از آغاز عملیات مذکور، معاون امداد و نجات، رئیس اداره عملیات و رئیس شعبه رشت و دیگر مسئولین حوزه مربوطه، در منطقه حضور دارند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =