برآورده شدن آرزوی کودک ضایعه‌نخایی توسط پلیس گیلان

سرهنگ امیر طالبی اظهار داشت: در اقدامی خدا پسندانه و انسانی آرزوی «امیررضا» کودک ضایعه‌نخایی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان برآورده کرد.

عصر کاسپین/ در اقدامی خدا پسندانه و انسانی آرزوی «امیررضا» کودک ضایعه‌نخایی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان برآورده شد.

سرهنگ امیر طالبی در این باره اظهار داشت: مدتی قبل با مراجعه خانواده امیررضا به یکی از پاسگاه‌های درون شهری راهنمایی و رانندگی گیلان از آرزوی این کودک ضایعه‌نخایی برای پلیس شدن مطلع شدیم و برای تحقق آرزوی وی برنامه‌ریزی‌ها صورت گرفت.

وی افزود: پلیس نیز از همان لحظه که این موضوع را مطلع شد همه توان خود را به کار بست تا این کودک را به آرزویش برسانند و پس از تهیه یک دست لباس مامور راهنمایی و رانندگی و هدایایی با این پسر ضایعه‌نخایی دیدار صورت گرفت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان در ادامه گفت: این اقدام توسط کارکنان نیروی انتظامی کشور در سایر شهرها و استان‌های دیگر نیز انجام شده و پلیس با اقدامات این چنینی نقش و وظیفه انسانی و اجتماعی خود را در قبال افراد خاص و آسیب‌پذیر جامعه انجام می‌دهد تا آن‌هایی که با محرومیت و محدودیت مواجه هستند نیز بتوانند با امید به آینده و حس اعتماد به جامعه، مسیر رشد و بالندگی خود را طی کنند.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: امیررضا بعد از پوشیدن لباس و سوار شدن در خودرو پلیس نمی‌توانست حس خوشحالی بی‌نهایت خود را مخفی کند، هیجان زده بود و رویاهای خود را محقق شده می‌دید، عنوان کرد که هیچ وقت این محبت پلیس را فراموش نمی‌کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =