۶۰ واحد مسکونی در گیلان به افراد تحت پوشش به مناسبت هفته بهزیستی واگذار شد.

صبح روز بیست و سوم تیرماه در دومین روز از هفته بهزیستی همزمان با سراسر کشور تعداد ۶۰ واحد مسکونی در گیلان با حضور دکتر دلخوش نماینده مردم شریف شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ، سید جلال سید محمدی فرماندارشهرستان صومعه سرا و دکتر حسین نحوی نژاد مدیر کل بهزیستی گیلان از طریق ویدیو کنفرانس با حضور معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور به افراد تحت پوشش واگذار شد.

عصر کاسپین/ دکتر دلخوش با گرامیداشت هفته بهزیستی از ریاست سازمان بهزیستی و اداره کل بهزیستی گیلان در جهت ساخت مسکن برای محرومین تقدیر و تشکر نمود و افزود مجمع نمایندگان گیلان آماده هر گونه کمک بمنظور کمک بیشتر به معلولین و مددجویان بهزیستی را اعلام نمودند.

مدیر کل بهزیستی گیلان در این مراسم افزود این واحدها در مجموع با اعتباری بالغ بر ۱۶۸ میلیارد ریال به بهره برداری رسید که از این مبلغ ۳۰میلیارد ریال سهم سازمان بهزیستی و ۱۸ میلیارد ریال سهم خیرین و ۱۲۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی و سهم آورده متقاضی، قرارگاه خاتم الانبیا و بسیج سازندگی و بنیاد مستضعفان است.

وی تعداد واحدهای در دست احداث برای مددجویان بهزیستی را ۷۳۶ واحد اعلام نمود و اظهار امیدواری داشت که تعداد ۵۰۰ واحد مسکونی تا پایان سال به مددجویان واگذار خواهد شد.

در این مراسم ساسان جهانبخش معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان ومهندس پیربازاریان کارشناس مسیول مسکن بهزیستی استان و نسیم دوست سرپرست اداره بهزیستی شهرستان صومعه سرا به همراه کارشناسان ستادی و شهرستانی حضور داشتند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =