دستگیری اراذل و اوباش سابقه‌دار بندرانزلی در کمتر از ۲۴ ساعت

۰سرهنگ حسین حسن‌پور، جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری ۷ نفر اراذل و اوباش سابقه‌دار کمتر از ۲۴ ساعت در شهرستان بندرانزلی خبر داد.

عصر کاسپین/ جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری ۷ نفر اراذل و اوباش سابقه‌دار کمتر از ۲۴ ساعت در شهرستان بندرانزلی خبر داد.

سرهنگ حسین حسن‌پور اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز پلیس و دستگاه قضایی اعلام کرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با توجه به دریافت گزارش یکی از شهروندان مبنی بر درگیری افرادی با سلاح سرد با وی و مجروح شدن او، بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه پس تحقیقات صورت گرفته و با اشرافیت اطلاعاتی پلیس، متهمان که جزء اراذل و اوباش سابقه‌دار هستند، مورد شناسایی قرار گرفتند تصریح کرد: دستور قضائی مبنی بر دستگیری این افرد صادر شد.

این مقام انتظامی از دستگیری ۷ نفر از اراذل و اوباش مورد نظر که با اقدامات خود موجب سلب آسایش عمومی شهروندان و نیز اخلال در نظم عمومی شده بودند در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد و گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

سرهنگ حسن‌پور در پایان با تاکید بر اینکه حفظ نظم و امنیت، خط قرمز پلیس است و افرادی که بخواهند آن را خدشه‌دار کنند با برخورد مقتدرانه و قانونی پلیس مواجه خواهند شد از مردم خواست در صورت مشاهده مزاحمت و شرارت توسط اراذل و اوباش، مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 3 =