فرمانده انتظامی گیلان خبر داد : انهدام یک شرکت هرمی در خمام / ۱۶ نفر دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان گیلان از شناسایی یک شرکت هرمی و دستگیری ۱۶ عضو آن در خمام خبر داد.

عصر کاسپین/ سردار عزیزالله ملکی از دریافت خبر فعالیت شرکت هرمی در شهرستان خمام و پیگیری موضوع توسط پلیس خبر داده و گفت : کارآگاهان آگاهی محل فعالیت اعضای این‌باند را پس‌از تحقیقات نامحسوس و اطمینان از صحت موضوع با اشرافیت اطلاعاتی در شهر خمام شناسایی نمودند.
وی با تاکید بر اینکه ماموران آگاهی با هماهنگی قضایی به محل موردنظر اعزام شده و ۱۶ نفر از اعضای این‌شرکت هرمی را دستگیر کردند، بیان داشت : ۷۰ جلد کتاب، جزوه آموزشی و پوستر‌های تبلیغاتی مربوط به شرکت‌های هرمی در بازرسی‌‌از محل فعالیت متهمان کشف و ضبط شد.
این‌مقام ارشد انتظامی به معرفی متهمان به مرجع قضایی پس‌از تشکیل پرونده اشاره کرده و افزود : متهمان غیربومی برای ایجاد هماهنگی و برنامه‌ریزی برای جذب اعضای جدید درحال فعالیت بوده‌اند.
ملکی با تاکید بر اینکه مردم نباید فریب تبلیغات و پیشنهادات وسوسه‌‌انگیز سرگروه‌های شرکت‌های هرمی را بخورند، چرا که این‌افراد با شناسایی جوانان جویای کار و جلب اعتماد آنان اقدام به کلاهبرداری می‌کنند، خاطرنشان کرد : اینگونه اقدامات مجرمانه با تولید و کارآفرینی در تضاد بوده و اشتغال و حرکت اقتصادی جامعه را مختل خواهد کرد؛ که حل این‌معضل هوشیاری بیشتر شهروندان را می‌طلبد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 13 =