محتکر سیمان در رودسر دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر با بیان اینکه مبارزه بی‌امان و خستگی‌ناپذیر پلیس با اخلالگران نظام مالی و محتکران به صورت مستمر ادامه دارد اظهار کرد: احتکار کالا، اثرات منفی بر امنیت اقتصادی جامعه دارد.

عصر کاسپین/ در راستای کنترل بازار و جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو و در راستای گزارش مردمی مبنی بر اینکه فردی در بخش چابکسر اقدام به احتکار سیمان در انبار مصالح فروشی خود کرده و از فروش آنها خودداری می‌کند، بلافاصله ماموران پلیس امنیت عمومی به همراه بازرسان اداره صنعت و معدن به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: در بازدید از این مکان، ۲۰ تن سیمان احتکار شده در قالب ۴۰۰ پاکت ۵۰ کیلویی کشف که کارشناسان ارزش آن را ۳۰۰ میلیون ریال را برآورد کردند.

سرهنگ “سید جلال‌الدین جوانمردی با اشاره به اینکه متهم ۵۵ ساله این پرونده به اداره تعزیزات حکومتی معرفی شد تصریح کرد: این فرد هدف از این کار را احتمال افزایش قیمت سیمان در عنوان کرد.  با هماهنگی قضائی سیمان‌های کشف شده برای سیر مراحل قانونی تحویل اداره صمت شد.

این مقام انتظامی در پایان با تاکید بر عزم جدی پلیس برای مقابله با محتکران و برهم زنندگان امنیت اقتصادی جامعه از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + یازده =