افتتاح ۳۲ پروژه عمرانی و خدماتی در خشکبیجار

۳۲ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد ۴۰۰ میلیون تومان در بخش خشکبیجار به بهره برداری رسید

عصر کاسپین/ علی فتح الهی در حاشیه افتتاحیه های امروز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، گفت: شناخت سیره و مرام شهیدان و حرکت در مسیر آنها عامل موثری برای تلاش مضاعف مسئولان در رسیدگی به مسایل و مشکلات شهروندان است.

فرماندار رشت با بیان اینکه، شهیدان رجایی و باهنر زندگی خود را وقف خدمت و رفع نیازهای مردم کردند، ابراز داشت: مسئولان می بایست قدر فرصت خدمتگذاری به مردم و اقشار ضعیف جامعه را به خصوص در وضعیت کنونی به دلیل تداوم شیوع کرونا بدانند و با همکاری بخش‌های مختلف خالصانه در جهت حل و فصل امور بهتر و بیشتر کنند.

فرماندار رشت با اشاره به آمار بالای جان باختگان ناشی از شیوع کرونا و شرایط تحریم‌های ظالمانه دشمنان، خاطرنشان کرد: علی رغم همه این مشکلات و تنگناها، فعالیت دستگاه‌های اجرایی در زمینه خدمت به مردم تداوم یافته است و تلاش شده تا مطالبات مردم به بهترین نحو ممکن محقق شود.

وی با قدردانی از همراهی مردم با مسئولان گفت: همزمان با هفته دولت پروژه روکش آسفالت امین آباد به خشکبیجار، روکش آسفالت راه روستایی بسته دیم، بهره برداری همزمان ۱۴ پروژه تقویت و توسعه برق و بهره برداری همزمان از ۱۶ واحد مسکن مددجویان به ارزش ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در خشکبیجار امروز به بهره برداری رسید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 2 =