۲۹ درصد رانندگان بیمه شده تحت پوشش تامین اجتماعی گیلان در شهر رشت هستند

0 16

بسیاری از گروههای جامعه هدف تامین اجتماعی در سطح شهر رشت بصورت متمرکز در شعبه سه رشت از خدمات مربوطه استفاده مینمایند .

عصر کاسپین/ سید محسن نعیمی رئیس تامین اجتماعی شعبه سه رشت با بیان اینکه ۲۰۰۰ نفر از تعداد ۲۶۰۰ نفری بیمه شدگان گروههای توافقی استان مشتمل بر طلاب و روحانیون ، بسیجیان و رزمندگان ، اعضای نظام پزشکی و نظام مهندسی ، کارکنان شوراهای حل اختلاف و شاعران و مداحان تحت پوشش این شعبه قرار دارند اظهار داشت : گروه رانندگان و خادمین مساجد نیز در سطح شهر رشت بصورت متمرکز در این شعبه خدمت رسانی میگردند . 

وی با اشاره به اینکه از جمعیت ۲۹۲۵۹ نفری رانندگان بیمه شده استان ، تعداد ۸۵۲۶ نفر یعنی ۲۹ درصد این جامعه آماری ، خدمات خود را بصورت متمرکز از شعبه سه رشت دریافت مینمایند اظهار داشت : ۲۷۸ نفر از خادمین مساجد شهر رشت نیز در این شعبه ارائه تعهدات میگردند . 

رئیس تامین اجتماعی شعبه سه رشت با تاکید بر سهم قابل توجه جمعیت تحت پوشش این شعبه افزود : قریب به ۴۳ هزار بیمه شده اصلی و ۱۳ هزار مستمری بگیر ( شامل ۱۰۷۰۰ پرونده ) به اتفاق افراد تبعی خود جمعیت ۱۲۳۵۰۰ نفری افراد تحت پوشش این شعبه را تشکیل میدهند . 

سید محسن نعیمی همچنین از وجود ۵۰۰۰ مستمری بگیر بازمانده در قالب نزدیک به ۲۸۰۰ پرونده فوتی خبر داده و اظهار نمود : قریب به ۷۵۰۰ بازنشسته و ۴۳۵ ازکارافتاده از دیگر گروههای دریافت کننده تعهدات بلندمدت از این شعبه هستند . 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =