آغاز به کار فرآیند جذب و استقرار فناوران مرکز نوآوری دانشگاه گیلان

فرآیند جذب و استقرار فناوران در مرکز نوآوری دانشگاه گیلان با حضور رئیس و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

عصر کاسپین/  فرآیند جذب و استقرار فناوران در مرکز نوآوری دانشگاه گیلان با حضور رئیس و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

این مرکز به مساحت ۱۸۷۵ مترمربع و با حمایت مالی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آماده شده است تا محلی برای اجرایی شدن ایده‌های نوآورانه و فعالیت استارت آپ‌ها در حوزه‌های متنوع از جمله صنعت دیجیتال، صنایع هوایی و شهر هوشمند و کمک به تجاری‌سازی محصولات باشد.

در کنار مراسم استقرار فناوران در این مرکز، نمایشگاه محصولات دانش بنیان دانشگاه‌های استان گیلان در معرض دید پژوهشگران و جامعه دانشگاهی قرار گرفت.

در این نمایشگاه آخرین و مهمترین دستاوردهای فناورانه دانشگاه‌های استان و دستاوردهای حوزه‌ای مختلف فنی مهندسی، IT، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پزشکی، هنر و معماری و… مشتمل بر ۵۶ فناوری از دانشگاه گیلان، پارک علم و فناوری استان، دانشگاه علوم پزشکی استان، سازمان فنی و حرفه‌ای استان، دانشگاه علمی و کاربردی استان، شرکت نیوساد و صندوق پژوهش و فناوری گیلان ارائه می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 4 =