تیزبینی پلیس و غافلگیری سارقان بالای تیر برق در رشت!

سرهنگ محمود حافظی، فرمانده انتظامی رشت اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۱ سارقان کابل و تجهیزات برق را حین گشت‌زنی شناسایی و دستگیر کردند.

عصر کاسپین/ فرمانده انتظامی رشت گفت: ماموران کلانتری ۱۱ سارقان کابل و تجهیزات برق را حین گشت‌زنی شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ محمود حافظی مبارزه با سارقان و پیشگیری از وقوع سرقت را مهمترین وظیفه و اولویت کاری نیروی انتظامی عنوان کرد و اظهار داشت: تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس برای پیشگیری از وقوع جرایم و ارتقاء احساس امنیت در سطح جامعه است.

وی در ادامه گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت کابل و تجهیزات برق در مناطق مختلف شهر رشت، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و تحقیات اولیه آغاز شد.

فرمانده انتظامی رشت افزود: ماموران کلانتری ۱۱ با تحقیقات میدانی و بررسی‌های صورت گرفته حین گشت‌زنی در نیمه‌های شب، ۲ نفر را در حال بریدن کابل در بالای تیر برق مشاهده و و آن‌ها را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: متهمان ۲۶ و ۳۲ساله در تحقیقات پلیس به ۷ فقره سرقت کابل و تجهیزات برق اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

سرهنگ حافظی در پایان به توجه و رعایت مردم به هشدارها و توصیه‌های پلیس در خصوص پیشگیری از سرقت تاکید کرد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =