علت کاهش اضافه کار دقیقا بر اساس راهبرد عدالت محوری اجرایی شده است

شهردار رشت گفت: نخستین گام “عزم خدمت” هفته جاری در محله حمیدیان اجرایی خواهد شد. امروز من هم به عنوان شهردار رشت جزئی از نیروها و پرسنل مجموعه مدیریت شهری هستم که در این کشتی نشسته است.

عصر کاسپین/ سید امیر حسین علوی شهردار رشت ضمن بازدید از شهرداری منطقه چهار عنوان کرد: مدیریت شهری با اتخاذ رویکردی متفاوت، محله محوری را مورد توجه قرار داده است و در راستای تحقق «عزم خدمت» با شروع از محله حمیدیان در هفته جاری، ضمن احصاء دقیق مشکلات و نیازمندیهای این محله در جهت زیباسازی، توسعه فضای سبز شهری، مدیریت پسماند، آسفالت، اجرای پروژه‌های عمرانی و… اقدام خواهد کرد.

شهردار رشت با تاکید بر اجرای پروژه‌های کوچک مقیاس در جهت تقویت محلات کم برخوردار اذعان داشت: جانمایی و نصب چراغهای جدید روشنایی، نقاشی دیواری، نصب مخازن زباله جدید، پیرایش و رسیدگی به فضای سبز، اجرای آسفالت در محلاتی که آسفالت‌شان مستهلک شده و همچنین بازسازی آسفالت کوچه‌هایی که اهالی آن عوارض خود را پرداخت کرده‌اند، رنگ آمیزی، دیدار با خانواده شهید محله، میز خدمت و دیدار با شهروندان در مسجد امام رضا (ع) و… از جمله برنامه‌های شهرداری رشت در محله حمیدیان می‌باشد.

سید امیر حسین علوی امروز در جمع مدیر، معاونین و کارکنان منطقه چهار شهرداری رشت ضمن بررسی و جمع‌بندی مسائل تخصصی شهرسازی و معماری منطقه، برقراری عدالت در دو بخش حقوق دستمزد و ورود و خروج نیروها را ضروری خواند و گفت: علت کاهش اضافه کار هم دقیقا بر اساس راهبرد عدالت محوری اجرایی شده است.

وی ابراز داشت: امروز من هم به عنوان شهردار رشت جزئی از نیروها و پرسنل مجموعه مدیریت شهری هستم که در این کشتی نشسته است و بی‌شک تبعات وقوع هر اتفاقی متوجه همه ما خواهد بود. بنابراین اگر در سایه عدالت محوری تلاش کنیم، آثار مثبت آن متوجه همه ما خواهد گردید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × یک =